Anglų kalba Didelis Sudurti "Samsung" SHS-P718 Skaitmeninių Atspaudų Durų Užraktas / Push Pull Durų Užraktas Kavos spalva

€375.09 €399.03

  • Pakuotės Dydis: 48cm x 34cm x 13cm (18.90in x 13.39in x 5.12in)
  • Pakuotės Svoris: 5.0kg (11.02lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

SHS-P718 Kavos

Prašome leiskite mums žinoti, kuria kryptimi jūs turite,stumti ar traukti iš išorės, ačiū!!!

- Už Sūpynės Durys (Stumti iš išorės)

- Out-Sūpynės Durys (Traukti iš išorės )

Pirštų Atspaudų Registracijos (Maksimalus)

Iki 100 pirštų atspaudų atmintis

Metodas pirštų Atspaudų

Optinis pirštų Atspaudų Tikrinimo metu Mažiau nei 1 sekundė

Vartotojo registracija

Iki 30 RF tags / korteles*

RDA

Mifare tipo; ISO 14443A tipas (13.56 Mhz)

Vartotojo kodą

4-12 skaitmenų skaičių (1 komplektas)

Dydis (Pxhxd)mm

Išorinis korpusas: 85 x 387 x 61

Vidinis korpusas: 86 x 354.8 x 63

Svoris

3.9 kg (įskaitant ir vidinių ir išorinių organų)

Durų storis

Taikoma: 45-60mm(1-3/4" iki 2-3/8")

Maks. >60-80mm (2-3/8" iki 3-1/8") (ASM260), neprivaloma*

Galia

DC 6 V

AA (LR6) šarminių baterijų x 8

Baterijos veikimo trukmė

Maždaug 12 mėnesių

(vidurkis - 10 kartų per dieną)

Avarinio maitinimo šaltinis

9V (6LF22) baterijos

Pridedami priedai

2 RF žymas ,

5 mechaninė nepaisyti klavišus

Labiausiai patogus būdas valdyti, durys, nesisuka, bet Stumti ar Traukti ! Push Pull Naujovių.

Stumti iš išorės! Traukti iš vidaus! Su Push Pull dizaino pažangą, suteikia daugiau patogumo kasdieniame durų operacijas.

Patogus atpažinimo metodai, siekiama mažinti nerimauti daugiau klavišą nuostolių ar slaptažodį hacking, tai state-of-the-art pirštų atspaudų atpažinimo sistema padidina saugą ir saugumą. Didinti vartotojo patogumui, su lengva durų atidarymo ir uždarymo prieigos funkcija, pagalbinėje skydelis yra taikomos automatiškai, paspaudus durų centras, atviras užrakto mygtuką ir taip didinti saugumą pirštų atspaudų identifikavimo skydelis. Galima registruoti ir pripažinti, 100 pirštų atspaudų,tai saugoma smart durų užrakto sistema taip pat gali būti naudojamas mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Su Dvigubai Atpažinimo Režimas, namų saugumas yra sustiprintas ir leidžia didesnį saugumą prieiga. Durų atidarymo pasiekti reikia dviejų autentiškumo patikros,tiek slaptažodis ir pirštų atspaudų sistema įvesties todėl tai yra saugiau ir patikimiau. Svarbu, kad nors du kartus Atpažinimo Režimas yra įjungtas, jūs neturite pamiršti slaptažodį.

Įrengta infraraudonųjų SPINDULIŲ jutikliu automatiškai įjungia Sveiki Funkcija, kai jutiklis aptinka bet kokius judesius nuo 70cm.

Durų dokas automatiškai praneša apie savo būseną " touch panel, rodyti pranešimus kaip Užrakinti ir Atrakinti,kuri suteikia papildomos vertės kasdienio naudojimo patirtimi.

Bet vartotojams, norintiems naktį išvykas be pažadinti kitų šeimos narių, pavyzdžiui, vaikams ir kūdikiams, Taip Režimo bruožas yra sprendimas, kur ji laikinai blokai durų veiklos garsai.

Prieš įvesdami slaptažodį, spauskite [*] mygtuką, Būdą, Režimas bus suaktyvintas, siekiant pašalinti bet kokius skaitmeninius garsus už durų operacija(slaptažodis rankinis garsus, balso pranešimai ir kt.) laikinai.

Su paprasta "One Touch" Namų Formos " mygtuką, vartotojai gali pateikti prieš bet kokį išorinį kišimąsi, o išvykos. Per funkcija, įjungimo, aliarmo varpelių pertraukas, jei įsibrovėlis, įrašytas iš langus, verandas ir kt. išskyrus durų(su įdiegta doorlock) pabandykite valdyti doorlock namo viduje

Namų apsaugos funkcija


  • Prekės Pavadinimas: "Samsung"
  • Direction2: Traukti
  • Direction1: stumti
  • Modelio Numeris: SHS-P718 Bronzos
  • Sudurti : AML320

Žymos: Kavos spalvos, sudurti durų užraktas, užrakto samsung, Pigiai kavos spalva, Aukštos Kokybės sudurti durų užraktas, Kinija užraktas samsung Tiekėjų.

Syera Cancergurlz
2018-01-21
5/5
Excellent seller and very responsive

Jums taip pat patiktų